Додому НОВИНИ Влада і громада Працює нова Бердичівщина

Працює нова Бердичівщина

228
ПОДІЛИТИСЬ

Від завершення адміністративної реформи в Україні і, зокрема, створення нового Бердичівського району пройшло вже досить багато часу. Нові громади мають і новообраних голів, і депутатський корпус, який активно включився в роботу. Працює й новообрана районна рада, яка намагається вирішувати проблеми, багато з яких як спадок перейшли від ліквідованих реформою районів.

Те ж стосується і роботи Бердичівської районної адміністрації, очільником якої не так давно призначили Людмилу Димидюк. Хоча діяльність нового керівника та райдержадміністрації загалом мало помітна пересічним громадянам району, але робота апарату насправді «кипить» – проблем та завдань, які необхідно вирішувати, доволі багато. І це більш помітно по тому, як нині проходять апаратні наради та які питання на них підіймаються.

Одна з таких нарад відбулась цього понеділка, 22 березня. У залі адміністративної будівлі зібрались керівники структурних підрозділів та апарату Бердичівської райдержадміністрації та обговорили з головою нагальні питання. На нараді був присутній і голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповідали про стан справ у підпорядкованих сферах, про те, яку роботу було проведено на минулому тижні і які питання будуть вирішуватись першочергово. Приєднані райони досі передають справи по напрямкам діяльності, і цю нову інформацію слід і оперативно обробити, і новий обсяг роботи розподілити серед наявного штату апарату. Власне, це і є нині нагальною проблемою, адже лише на початку березня Президент України підписав відповідний указ, який регламентує проведення конкурсів на заміщення наявних вакантних посад в новій райдержадміністрації. І ці конкурси от-от мають відбутись, а зі збільшеними обсягами роботи мусять справлятись вже нині, адже громадяни не мають відчувати незручностей від держави.

За інформацією очільника відділу соціального захисту населення нині надходить багато звернень щодо призначення субсидій. Зокрема, зменшення розміру виплат у лютому у порівнянні з січнем. А причина такого зменшення відома – це ціна на газ, яка з майже 10 гривень скоротилась до 7 грн. за 1 куб. метр. Голова Людмила Димидюк наголосила про необхідність належного інформування населення та проведення відповідної роз’яснювальної роботи.

Обговорили також і фінансові питання, зокрема, наявність боргу за перевезення пільгових категорій населення, який має «мала Бердичівщина» (так, мабуть, буде краще називати територію колишнього Бердичівського району до реформування) та частина якого перейшла у спадок від ліквідованих райдержадміністрацій Андрушівщини та Ружинщини. Робота по його обслуговуванню триває, юридична служба намагається вирішити питання в правовому руслі.

Очільниця району звернула увагу усіх працівників, щодо беззаперечного дотримання виконавської дисципліни.

За підсумками наради Людмила Димидюк надала конкретні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та визначила терміни їх виконання.

Пресслужба райдержадміністрації.