Додому НОВИНИ Влада і громада Працівники Бердичівського міськвідділу міліції на одній з вулиць райцентру затримали 25-річну місцеву...

Працівники Бердичівського міськвідділу міліції на одній з вулиць райцентру затримали 25-річну місцеву жительку.

421
ПОДІЛИТИСЬ

Працівники Бердичівського міськвідділу міліції на одній з вулиць райцентру затримали 25-річну місцеву жительку, у якої вилучили специфічну речовину, за попередніми даними – концентрат опію.

У правоохоронців є обґрунтовані підстави підозрювати жінку у торгівлі небезпечним зіллям. Нині у рамках кримінального провадження вони з’ясовують усі обставини.

Цього ж дня у центрі міста бердичівські правоохоронці вилучили шприц з темною рідиною й у 26-річного жителя райцентру.

Усе вилучене правоохоронцями нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Тривають розслідування кримінальних проваджень та встановлення походження усіх вилучених речовин.

Шановні громадяни! Нагадуємо вам, що статтею 309 Кримінального кодексу України за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачено покарання як у вигляді штрафу так і позбавлення волі на строк до 3 років. Разом з тим, такі ж дії, вчинені з метою збуту зазначених речовин, караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років.

Бердичівський МВ УМВС України в Житомирській області.