Додому НОВИНИ Працівники ДСНС у Романівській школі

Працівники ДСНС у Романівській школі

746
ПОДІЛИТИСЬ

На сьогодні й годі уявити повноцінну освіту нинішнього підростаючого покоління без ґрунтовних знань з цивільного захисту. Однією із перспективних і важливих форм роботи з школярами у цьому напрямку є проведення в школі Місячника з безпеки життєдіяльності. На протязі квітня та травня проведено тематичні уроки, виховні години, на яких учні ознайомлювались з правилами поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, переглядали навчальні фільми, писали диктанти, перекази та твори на теми, які стосуються питань безпеки життєдіяльності дітей, розгадували кросворди, брали участь у тематичних вікторинах. Але найкраще розповісти школярам про види небезпек можуть рятувальники.

18 травня у рамках Місячника з безпеки життєдіяльності у Романівській ЗОШ І-ІІІ ст. було організовано зустріч учнів школи з фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Велике зацікавлення у дітей викликала розповідь завідуючого навчально-консультативним пунктом м. Бердичева з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Ануфрієва Олексія Олександровича про непрості будні працівників МНС, про особливості боротьби зі стихіями та способи їх ліквідації. Під час заходу, рятувальники розповіли дітям алгоритми дій під час пожежі та інших надзвичайних подій, зокрема і при виявленні підозрілого предмету, що може бути замаскований під вибухонебезпечний предмет.

image007_romanПід час зустрічі окрему увагу були приділено правилам особистої та пожежної безпеки під час літніх канікул. Вогнеборці розповіли правила пожежної безпеки у побуті, під час відпочинку на природі, правила безпечної поведінки під час відпочинку поблизу водних об’єктів, під час грози та в інших екстремальних ситуаціях. Рятувальники продемонстрували пожежний автомобіль, який є на озброєнні ДСНС та його можливості. Також, розповіли тактико-технічні характеристики та призначення спеціального обладнання. Діти та педагоги мали змогу ознайомитися з спецтехнікою та спорядженням працівників “Служби порятунку 101” й на практиці навчитися користуватися первинними засобами пожежогасіння. Крім того, отримали можливість спостерігати роботу із пожежним рукавом при ліквідації умовної пожежі.

image003_romanНаостанок гості дозволили учням посидіти у пожежному автомобілі, що викликало величезне задоволення.

Сподіваємось, що цей захід надовго залишиться у пам’яті школярів і допоможе їм провести літні канікули не тільки цікаво, а й безпечно, не наражаючись на прикрі ситуації, які б могли б загрожувати їх життю та здоров’ю.

Боднар С.М.,
заступник директора школи
з навчально-виховної роботи.

image009_rpman