Додому НОВИНИ Влада і громада Привітав, подякував, нагородив…

Привітав, подякував, нагородив…

281
ПОДІЛИТИСЬ

Як ми вже повідомляли, народний депутат України Олександр Ревега останнім часом провів ряд робочих зустрічей з міністрами, іншими високопосадовцями щодо прискорення будівництва на Червоній Горі багатоквартирного будинку для військових, повернення коштів для завершення ліквідації наслідків градопаду, поліпшення екологічної обстановки.

Разом з тим, Олександр Васильович знайшов час привітати, побути разом із своїми земляками та поспілкуватись з нами на різного роду святкових заходах, зокрема, на урочистостях з нагоди Дня Бердичева.

Він також взяв участь у врученні дипломів випускникам медичного коледжу та коледжу промисловості, економіки та права, побажав їм щасливої долі і подякував батькам і вчителям.

Олександр Васильович привітав з ювілеєм і, як він зазначив, легендарну освітянську особистість Анжелу Микитівну Цвєткову.

Народний депутат також щиро подякував за мужність, професіоналізм і еліті Збройних Сил України – військовослужбовцям 142 навчального центру Сил спеціальних операцій, які відзначили другу річницю від дня створення.

Прес-служба народного депутата України.