Додому НОВИНИ Влада і громада Привітали медиків з професійним святом

Привітали медиків з професійним святом

492
ПОДІЛИТИСЬ

Напередодні Дня медичного працівника, яке цьогоріч припадає на неділю 19 червня, у великій залі Бердичівської райдержадміністрації вітали з професійним святом всіх, хто має до нього відношення.

Святкова зала була вщент наповнена лікарями, завідувачами сільських та селищної амбулаторій, ФАПів та ФП, медичними сестрами і санітарочками.

Голова районної адміністрації Едуард Томашевський привітав медиків зі святом, подякував їм за їх професійність, порядність і душевну доброту, наголосивши: “Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була і буде важливою. Професія лікаря – одна із найнеобхідніших та найшановніших. Саме Ви рятуєте, лікуєте, надаєте невідкладну допомогу, іноді зцілюєте не тільки тіло, а і душу, саме Ви повертаєте людям здоров’я, всиляєте надію. За це Вам – щире дякую”.

SL748506_1Приймали вітання медики також від помічника народного депутата Олександра Ревеги Софії Томашевської, голови районної ради Максима Самчика, першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Наумчук.

Святковий концерт для винуватців свята підготували відділ культури і туризму райдержадміністрації та працівники районного центру культури і дозвілля.

Зі святом Вас, шановні працівники медичної галузі! Щастя та мирного неба. Нехай все у Вас буде здорово!

Прес-служба райдержадміністрації

SL748498_1 SL748493_1 SL748480_1 SL748499_1