Додому НОВИНИ Влада і громада Привітали медичних сестер з професійним святом

Привітали медичних сестер з професійним святом

804
ПОДІЛИТИСЬ

Урочистий захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня медичних сестер відбувся 12 травня 2016 року у залі засідань Центральної районної лікарні.

Розпочала святкову церемонію головний лікар Центру ПМСД Наталя Ровкова, яка відмітила важливість, відповідальність і важкість щоденної роботи медичних сестер та розповіла про стан медицини первинної ланки в районі.

Колектив медичних сестер привітали зі святом голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, перший заступник голови райдержадміністрації, т.в.о. начальника відділу освіти Т.В. Наумчук, заступник голови райради О.А. Рудик, головний лікар стоматологічної поліклініки З.М. Яценко, заступник головного лікаря ЦПМСД А.С. Побережець.

SL748151_1За сумлінну працю, високий професіоналізм, працелюбність і значний особистий внесок у систему охорони здоров’я Бердичівського району голова адміністрації Едуард Євгенович нагородив Почесними грамотами і грошовою винагородою медичних сестер Центру ПМСД, Центральної районної лікарні, районної стоматологічної поліклініки.

SL748139_1Едуард Томашевський зазначив: “Висловлюю вдячність за Вашу благородну працю. Роль медичної сестри в нашому суспільстві і щоденному житті завжди була і буде важливою. Дякую за Вашу професійність, порядність і душевну доброту. Низький уклін за Вашу мужність і добре серце!”.

Також відзначили медичних сестер, зачитавши накази управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, Житомирської облради, Центру первинної медико-санітарної допомоги. Привітання посадовців, керівників медичних закладів милозвучно перепліталися з музичними композиціями, які подарували артисти районного центру культури і дозвілля та юні дарування з с. В. Низгірці.

Прес-служба райдержадміністрації