Привітали рятівників з професійним святом

Привітали рятівників з професійним святом

155
0
ПОДІЛИТИСЬ

На передодні Дня рятівника, 15 вересня 2017 року, вітання з професійним святом звучали на адресу працівників 9-ї Бердичівської державної пожежно-рятувальної частини.

Рятівників, що зібралися на урочистості з цієї нагоди, тепло привітав Народний депутат України Олександр Ревега, висловивши їм щиру вдячність за самовіддану працю, виявлену відвагу та героїзм. Народний обранець нагородив подяками кращих із кращих представників цієї небезпечної та вкрай необхідної професії.

З вітальним словом виступили також представники районної влади: керуючий справами виконавчого апарату Бердичівської районної ради Віктор Лащук та заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк. Вони відзначили, що це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти та ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

За вагомий особистий внесок у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я, майна від пожеж, досягнення високих показників в службовій діяльності, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди свята кращим працівникам вручено спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Гарного настрою всім присутнім додав  пісенний дарунок, який презентували виконавці міського палацу культури ім. О.А. Шабельника та Бердичівського районного центру культури та дозвілля.

Прес-служба районної ради

БЕЗ КОМЕНТАРІВ