Додому НОВИНИ Влада і громада Привітали ювіляра

Привітали ювіляра

396
ПОДІЛИТИСЬ

Своє 70-річчя зустрів житель села Старий Солотвин, Почесний громадянин Бердичівського району, який пройшов свій трудовий шлях від головного ветеринарного лікаря колгоспу “Гігант” до директора СТОВ “Старосолотвинська птахофабрика”, яку очолював багато років – Пархомчук Володимир Миколайович.

Привітали ювіляра з днем народження заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Тетяна Самко, колишні колеги по роботі, друзі по життю, які прибули з різних куточків України, рідні та близькі.

За вагомий внесок у розвиток галузі птахівництва у Бердичівському районі, активну участь у соціальному та культурному розвитку району, сіл Старий Солотвин та Новий Солотвин, за відданість справі, ідею, наполегливість у трудовій діяльності та з нагоди ювілею Людмила Димидюк відзначила Володимира Миколайовича Подякою Бердичівської районної державної адміністрації. Ювіляру вручили квіти, запашний коровай та подарунки, побажали здоров’я і ще багато років життя, душевного спокою і гармонії.

Володимир Миколайович, перебуваючи на посаді директора птахофабрики, неодноразово обирався депутатом сільської та районної рад. За значні досягнення у роботі, високі виробничі показники очолюваному ним підприємству було присвоєно звання “Лідер харчової та переробної промисловості України”. Також Володимир Миколайович нагороджений відзнакою “Знак пошани”.

Прес-служба райдержадміністрації.