Додому НОВИНИ Влада і громада Привітали іменинників-артилеристів

Привітали іменинників-артилеристів

465
ПОДІЛИТИСЬ

5 липня 2017 року 26-та Бердичівська артилерійська бригада відсвяткувала 13-річницю з дня створення. Іменинників привітали і вручили подарунки представники міської та районної влади, громадськості.

Вітаючи артилеристів народний депутат Олександр Ревега зокрема зазначив: “Для мене велика честь знаходитись на цьому святі легендарної 26-ї артбригади. Всі ми пишаємось вами. Бо з початку війни – на Півдні і на Сході країни – ви були першими, хто став на захист цілісності  та суверенітету нашої держави. І сьогодні ви в числі найкращих. Гордий за вас! Пишаюся вами!”.

У вітальному слові Олександр Васильович зазначив, що обов’язок кожного українця, і його як депутата, робити все можливе аби наші військові та їх родини відчували захист та турботу. Саме тому, як тільки припинилося будівництво 60-ти квартирного будинку для військових на Червоній горі ним було направлено низку запитів та звернень до Міністерства оборони, проведено ряд зустрічей і як результат – роботи буде відновлено уже в серпні цього року. Також Олександр Ревега пообіцяв найближчим часом спрямувати додатково 2 мільйони гривень на будівництво дитячого садка в районі Червоної гори. “Я впевнений, що разом з міською владою ми побудуємо найкращий дошкільний заклад не тільки в області, а й в  Україні”. Олександр Ревега вручив подяки та грошові премії кращим артилеристам славетної бригади та побажав бійцям і їх родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку, Божого Благословення. Та здійснення найзаповітнішого бажання – миру та процвітання Україні.

Інна Солодка.