Додому Колонка редактора Призначено голову РДА.

Призначено голову РДА.

783
ПОДІЛИТИСЬ

redaktor653Указом Президента України головою Бердичівської райдержадміністрації призначено Едуарда Євгеновича Томашевського.

Перша міська комунальна котельня на альтернативному паливі
З метою заощадження газу на реконструкцію котельні по вулиці Котовського, біля будівельного ліцею №3, було вкладено майже 1 мільйон 200 тисяч гривень.
Нещодавно за участі міського голови Василя Мазура було проведено пробний пуск роботи цієї котельні на альтернативному паливі – пелетах. Разом з тим, газові котли тут будуть використовуватись в якості резервних.

Обговорили непрості проблеми освітян
Відбулись звітно-виборні профспілкові конференції працівників освіти міста і району, на яких прозвітували їх очільники Анжела Цвєткова і Лідія Лук’янчук.
В роботі конференції взяли участь заступник голови та завідуюча оргвідділом Микола Красько і Любов Любимова.
Учасники зібрання обговорили непрості і навіть дуже болючі питання соціально-економічного захисту педагогів, оптимізації шкіл.
Головами міської і районної профспілкових організацій знову обрано Анжелу Цвєткову і Лідію Лук’янчук.

“Гарячі лінії” по призначенню субсидій
У місті та районі відбулись наради по роз’ясненню порядку призначення субсидій на оплату ЖКГ. За консультаціями можна звернутися в управління праці за тел. 2-23-79 (місто), 2-54-04 (район), урядова “гаряча лінія” 0800 507 309.

pryputn20150402Припутницькому – 85!
3 квітня виповнюється 85 років легендарному хірургу міської лікарні Василю Івановичу Припутницькому.
Про його людські і професійні якості можна розповідати дуже довго, але скажу лише одну цифру: 12. Дванадцять тисяч операцій, які Василь Іванович безвідмовно робив вдень і вночі, в будні і в свята.
І сьогодні безліч наших громадян згадають його добрим словом.
Вітаємо і ми Вас, шановний!

Володимир Кравченко.