Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

241
0
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні жителі Бердичівського району, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято великої родини Бердичівського району, кожного села та селища, людей, які працюють в органах місцевої влади: сільські та селищний голови, секретарі, бухгалтери та землевпорядники місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, депутати та громадяни, виборці, які вболівають за проблеми малої Батьківщини, дбають про її розквіт і зростання.

Історія кожного села є часточкою історії нашої держави, а її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Тому в цей день я, як голова районної ради, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо наші громади кращими.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, Почесним громадянам району, які віддали часточку своєї душі в становлення та розвиток місцевого самоврядування.
Уклін і шана Вам, шановні колеги і дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди.

Бажаю наполегливості, мудрості і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і задумів.

З повагою, голова районної ради Софія Томашевська.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ