Додому НОВИНИ Влада і громада Прийом народного депутата

Прийом народного депутата

903
ПОДІЛИТИСЬ

Коли в мережі Фейсбук з’явилось оголошення про те, що народний депутат України Богдан Кицак планує провести особистий прийом громадян, це спричинило серед городян деякий ажіотаж. Адже це мав стати перший прийом, проведений новообраним депутатом. Чи справдились надії тих, хто прийшов до депутата, читайте далі.

Цього понеділка громадська приймальня народного депутата, яка розмістилась на третьому поверсі ТЦ “КВАДРАТ”, що на площі Центральній, опинилась у полоні громадян, які бажали поспілкуватись з депутатом, розповісти про наболіле, а головне – вирішити власні проблеми, які їм не вдалось розв’язати самотужки.

О 10 годині ранку перші відвідувачі увійшли до кабінету. Загалом відвідувачів було доволі багато, серед них можна виділити окрему категорію інвалідів та людей з онкозахворюваннями. Проблема у них одна – кошти на лікування, реабілітацію. Усі звернення приймались та реєструвались, одночасно вирішувалось питання щодо направлення відповідних звернень до органів самоврядування з проханням сприяння у допомозі. Але окремі заявники очікували прямої допомоги та залишились фактично розчарованими. Питання у тому, що у народних депутатів попередніх скликань існував спеціальний фонд, яким депутат міг оперувати з метою надання прямої соціальної підтримки тим, кому вона конче необхідна. Нині ж цей фонд скасували. Отже, перед Богданом Кицаком та його командою стоїть завдання – віднайти інші шляхи вирішення таких питань, розробити механізми, як діяти надалі.

Серед інших громадську приймальну відвідали й бердичівські спортсмени. Питання те ж, що й у нашумілій події, яка відбулась у ході останнього засідання міськради – недостатність фінансування окремих видів спорту. Але були й відмінності – спортсмени навпаки побоювалися, що у них заберуть кошти на підтримку того ж таки боксу.

Прийом тривав до третьої години дня. Наступного дня Богдан Кицак відвідав сусідні з Бердичевом Андрушівку та Попільню, де також відбувся прийом громадян.

Анатолій Горобчук.