Додому НОВИНИ ПРИЄМНО ЗДИВУВАЛИ ГОСТЕЙ

ПРИЄМНО ЗДИВУВАЛИ ГОСТЕЙ

555
ПОДІЛИТИСЬ

15 травня представники профспілкового активу педагогів Новоград-Волинського знайомились із досвідом освітян нашого міста. Це не була суха кабінетна розмова з великою кількістю виступаючих.

Програма була побудована так, що колеги з Новоград-Волинського могли на практиці, на власні очі побачити здобутки освітян Бердичева, відчути їх турботи і проблеми та віч-на-віч поспілкуватись.

Протягом дня наші гості відвідали Всеукраїнський Санктуарій Матері Божої Бердичівської, до якого, до речі, теж щорічно приходять паломники з Новоград-Волинського, побували також в костелі Святої Варвари.

Гарне враження на гостей справили: музично-драматичний театр на Європейській, дитяча спортивна школа імені В. Лонського, Центральна площа нашого міста з її оригінальними пам’ятниками підприємств. Ознайомились вони також з історією єврейської культури та оглянули експозицію, присвячену Джозефу Конраду.

Радо зустріли своїх колег педагоги ЗОШ № 6 (директор Патій Л.В., голова ПК Шевчук І.А.), ДНЗ № 4 (директор Чумак С.В., голова ПК Стасюк А.Л.) та НВК № 10 (директор Рибак Н.І., голова ПК Миколюк Р.С.).

Приємно здивовані були гості і музеєм історії профспілки освітян міста, екскурсію яким провела та представила виставку своїх творчих робіт вчитель НВК № 10 Самойленко Л.І.

З родзинками кожного закладу освіти Бердичева наші гості ознайомились, переглянувши цікавий конкретний відеофільм та отримавши підготовлені управлінням освіти та міською профспілкою візитки навчальних закладів МГГ № 2, СЗОШ № 6, ЗОК № 14, БМЛ № 15, НВК № 4, ДНЗ № 5, 16, 17, 25, 26 та інших.

А ось від ЦПО ім. О.Разумкова (директор О.В. Боровська), гості отримали в подарунок майстерно виконані головою профспілкового комітету Ольгою Морозовою, Валентиною Ратушинською, Олександром Боровським українські народні пісні та величальні містам Бердичеву та Новоград-Волинському.

Вражені майстерністю шкільного театру міського ліцею № 15, освітяни Новоград-Волинського запросили його артистів з виставою до себе.

Нашим гостям були вручені пам’ятні папки з підбором історико-краєзнавчих книг та публікацій з історії міста Бердичева, про що подбав наш земляк Олександр Дмитрук. Кожен з гостей також отримав ляльки-мотанки від НВК № 4.

Колеги з Новоград-Волинського в свою чергу подарували бердичівлянам книгу Валентина Вітренка “Педагог спрямований у майбутнє”.

На спільному засіданні присутні поділились досвідом управлінської діяльності, виконанням колективних договорів. Підвели підсумки заступник голови обкому профспілки Красько М.О., голови міських профспілкових організацій працівників освіти і науки Новоград-Волинська та Бердичева Неук В.І. та Цвєткова А.М.

В роботі семінару взяли активну участь керівник методичного інформаційного центру Гриченко Н.А. та художниця, заслужений майстер народної творчості України Дзюрбей О.О.

Допомогу в успішному проведенню семінару надала міська влада в особах заступника міського голови Валентини Адаменко та начальника міського управління освіти і науки Світлани Басюк.

І.М.Астапюк, голова профспілкового комітету ЗОШ № 11.