Додому НОВИНИ Влада і громада Приємні турботи народного депутата

Приємні турботи народного депутата

418
ПОДІЛИТИСЬ

Народний депутат Олександр Ревега активно намагається вирішувати проблеми, які постають як перед окремими людьми, так і перед громадами округу в цілому. Та окрім повсякденних справ депутат також радо відгукується й на запрошення відвідати святкові заходи. Особливо, коли у великих чи малих селах відзначається День населеного пункту.

Так було і в Гальчині Бердичівського району, де в минулу суботу відзначили День села. Перед початком святкових заходів депутат особисто завітав до осель гальчинців та привітав найповажніших мешканців — старожилів, які своєю багаторічною працею розвивали рідний край, виховували дітей та внуків, котрим передали свої знання та вміння, любов до рідної землі. Вразило, що жінки (а серед старожилів переважно були саме вони) плакали, не вірячи, що їх вітає особисто народний депутат.

Олександр Ревега також привітав теплими словами та подарунками матерів-героїнь, які проживають у Гальчині, подякував сільському голові Володимиру Андрійчуку за великий внесок у розвиток громади.

Одночасно із Гальчином свій День села відзначали й у сусідньому Старому Солотвині, якому виповнилося 425 років.

Під час святкового заходу народний депутат вручив Подяки Почесним громадянам Бердичівського району Володимиру Миколайовичу Пархомчуку та Ользі Варфоломіївні Дмитренко, котрі не одне десятиліття пропрацювали у Солотвині, а також уродженцю Старого Солотвина, голові Національної спілки Письменників України Михайлу Сидоржевському, головному агроному ТОВ “Кольза” Жану Франсуа-Бає за постійну підтримку та допомогу громаді.

Також Олександр Ревега вручив Подяку і сільському голові Віктору Овчаренку. Ця відзнака цілком заслужена – Віктор Миколайович постійно знаходиться у пошуку нових сучасних підходів у розвитку громади. І це йому вдається сповна! Так, наприклад, під час свята відбулась презентація нової поштової марки з зображенням Острову кохання, що у Солотвині. Саме завдяки Віктору Овчаренку це місце знають не лише на Бердичівщині, а й далеко за її межами. Нині завдяки унікальній марці тепер цю місцину буде знати вся Україна. Це сприятиме розвитку зеленого туризму та забезпечить додаткові надходження до бюджету.

Звісно, традиційними були і подарунки від депутата, які він вручив найстаршим жителям Старого Солотвина та іменинникам, котрі народилися цього дня.

Прес-служба народного депутата України.