Додому НОВИНИ Влада і громада Проведено семінар-навчання з сільськими, селищним головами та представниками ОТГ

Проведено семінар-навчання з сільськими, селищним головами та представниками ОТГ

397
ПОДІЛИТИСЬ

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Петра Яригіна, за участю голови районної ради Софії Томашевської проведено семінар-навчання із сільськими, селищним головами та представниками Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Порядок денний семінару передбачав більше десятка питань, які необхідно було донести до сільських голів, обговорити і з деяких питань прийняти спільні рішення.

Серед розглянутих – питання про адміністрування плати за землю, ефективність використання земельного фонду району, реєстрація права власності на об’єкти нерухомості, порядок списання захисних споруд цивільного захисту, забезпечення містобудівною документацією, порядок оформлення нагородного листа для присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”.

Голова райдержадміністрації звернувся до сільських та селищного голів з приводу підписання договорів з ДЕД “Бердичівський райавтодор” з метою належного обслуговування доріг в зимовий період – розчистка від снігового покриву, посипка сумішами тощо.

Петро Яригін також довів до сільських та селищного голів, що ним особисто і спеціалістами відділів і служб району здійснюватимуться виїзні прийоми громадян. У зв’язку з цим, висловив прохання посприяти у організації таких прийомів. Начальник відділу житлово-комунального господарства і НС Ярослав Соловей звернувся із проханням підготувати перелік доріг по населеним пунктам, які готуються до ремонту у 2019 році.

Про участь сільських рад у придбання ліків для ФАПів і амбулаторій для надання невідкладної допомоги населенню говорила головний лікар КНП “Центр ПМСД” Наталія Ровкова. Вона також доповіла про ситуацію по підписанню декларацій з лікарями. Голова адміністрації наголосив на необхідності активізуватися і пришвидшити даний процес: “Питання охорони здоров’я нашого населення не повинно стояти осторонь. Людина, яка звернулася до медичного закладу по допомогу, має її отримати. Громадяни також мають підписати декларації з лікарями, аби останній мав змогу обслуговувати їх. Тому, прошу активізуватися і в тісній співпраці з лікарями амбулаторій провести роз’яснювальну роботу серед населення з даного питання”.

Після розгляду кожного питання порядку денного, детального обговорення з учасниками семінару-навчання, голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.