Додому НОВИНИ Влада і громада Проведено стройовий огляд особового складу міліції Бердичівщини

Проведено стройовий огляд особового складу міліції Бердичівщини

844
ПОДІЛИТИСЬ

В органах внутрішніх справ восени та навесні кожного року проводяться стройові огляди, метою, яких являється перевірка стану форменого одягу та його зовнішній вигляд.

У зв’язку з переходом на зимову форму одягу у внутрішньому дворі Бердичівського міськвідділу міліції було проведено стройовий огляд. Правоохоронці в повному складі вишикувалися на подвір’ї, де керівництво мало змогу оглянути готовність міліціонерів до переходу на носіння зимової форми одягу.

Під час стройового огляду було перевірено стан забезпеченості міліціонерів форменим одягом, зовнішній вигляд, наявність та відповідність службових посвідчень та жетонів у середнього та старшого начальницького складу.

Як зазначив начальник Бердичівського МВ УМВС Роман Зайцев, кожен працівник є обличчям міліції, і від того, наскільки охайно він буде виглядати та наскільки грамотними й професійними будуть його дії, залежить враження про правоохоронні органи в цілому.

Вже цього тижня, міліціонери заступлять на охорону громадського порядку на виборчих дільницях, де забезпечуватимуть законність проведення місцевих виборів.

Бердичівський МВ УМВС
України в Житомирській області.

2 1