Додому НОВИНИ Влада і громада Проведено інвентаризацію водойм

Проведено інвентаризацію водойм

380
ПОДІЛИТИСЬ

На виконання розпорядження голови Житомирської ОДА від 24.02.17 р. №64 “Про інвентаризацію водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд, що знаходяться на території сільської, селищної, міської ради та за межами населених пунктів”, районною та міською інвентаризаційними комісіями проведено обстеження водойм Бердичівщини.

У результаті інвентаризації встановлено, що на території району знаходиться 194 ставки та 4 водосховища (у т.ч. Семенівська ОТГ – 68 ставків), на території м. Бердичева – 8 ставків та 1 водосховище.

У користуванні на умовах оренди перебувають 32 водойми району, що складає 16% від їх загальної кількості (у т.ч. Семенівська ОТГ – 12 шт. та 18% відповідно). Жодна із водойм м. Бердичева в оренду не надавалась.

24 гідротехнічні споруди поверхневих водних об’єктів району знаходяться у незадовільному технічному стані та потребують проведення ремонтних робіт (у т.ч. Семенівська ОТГ – 6), м. Бердичева – 4. Також потребує вирішення питання щодо визначення власників (балансоутримувачів) гідротехнічних споруд 155 водойм району, так як вони являються безхазяйними (у т.ч. Семенівська ОТГ – 57), м. Бердичева – 4.

Зібрана інформація допоможе уповноваженим органам державної влади та місцевого самоврядування з упорядкуванням використання водних об’єктів, збільшенням надходжень до місцевих бюджетів, забезпеченням безаварійної експлуатації гідротехнічних споруд.

Роман Зінкевич, в.о. заступника начальника
Бердичівського міжрайонного управління водного господарства.