Додому Колонка редактора Проводове радіомовлення – загальноукраїнська проблема…

Проводове радіомовлення – загальноукраїнська проблема…

516
ПОДІЛИТИСЬ

Проводове радіомовлення – загальноукраїнська проблема…
Останнім часом до редакції надходять звернення окремих громадян та громад сіл щодо низької якості роботи радіоточок, або які взагалі не працюють вже декілька місяців.
Вивчивши дану проблему хочу, на жаль, повідомити, що «Телеком» на сьогодні вже не є державною установою, а належить приватному бізнесу, господар якого не вкладає кошти в цю вже неприбуткову галузь. Підтвердженням цього є те, що нині в усьому районі діє менше 400 радіоточок з 5 тисяч, які були ще 10 років тому. В Бердичеві з 20 тисяч залишилось лише 2.5 тисячі.
І це не вина місцевих телекомівців, це є загальноукраїнською проблемою.
Якщо ж є питання щодо проплати за послуги проводового радіомовлення, то потрібно звернутись в «Телеком» за телефоном 4-01-47 і там зроблять відповідний перерахунок.

На сесії міської ради
Депутати міської ради підтримали заяву про визнання Російської Федерації державою –агресором.
Прийнято також рішення рекомендувати власникам магазинів вказувати на цінниках продукції «Товари з Російської Федерації». Дане рішення буде розміщене в куточках покупця в торгівельних закладах.

Зустрічала вся родина
Нещодавно сотні бердичівлян квітами та короваєм зустрічали воїнів 26-ої Бердичівської артилерійської бригади, які повернулися із зони антитерористичної операції.
Щиро вітали і раділи поверненню свого сина, чоловіка, батька, брата та внука – Валерія і вся родина Терехівського сільського голови Юзефовича Володимира Нарцизовича

Убивство в Обухівці
В цьому селі було виявлено понівечене ножовими ударами тіло 65-річного чоловіка.
Протягом доби співробітники міліції виявили підозрюваного в скоєнні цього тяжкого злочину 32-річного громадянина, який нещодавно оселився в Обухівці. Ведеться слідство.

Володимир Кравченко.