Додому НОВИНИ Бізнес «Прогресанти» своєю працею і підтримкою Збройних Сил України наближають перемогу

«Прогресанти» своєю працею і підтримкою Збройних Сил України наближають перемогу

7
ПОДІЛИТИСЬ

25 вересня Україна відзначатиме День машинобудівника.

Вітаючи колектив АТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» з нашим професійним святом, декілька слів з нашої історії: основопочатком для прогресівців став далекий 1880 рік. Спочатку з невеликих майстерень виросли цілі цехи, які згодом злились під єдиним об’єднавчим дахом із назвою «Прогрес», що став свого часу флагманом хімічного машинобудування України. Згодом, переживши нелегкі часи економічної кризи 90-х, коли багато підприємств взагалі зникли, «Прогрес» вистояв, не зупинився, і переборюючи труднощі при всіх проблемах і далі залишається одним з найбільших підприємств нашого міста.

Історія сьогодні повторюється: як і в роки Другої світової війни, коли завод навіть перебуваючи в евакуації, виробляв оборонну продукцію, так і нині «прогресанти» роблять все для того, щоб допомогти Збройним Силам України. Зокрема, починаючи ще з 2014 року наші працівники захищають державу зі зброєю в руках. Залучені наші хлопці і до структур Територіальної оборони. На заводі також активно працюємо над виконанням діючих замовлень, у тому числі й оборонних.
У повномасштабній війні, яка вже триває більше двохсот днів, для досягнення бажаного всім миру необхідна як ніколи згуртованість. І тому у виступах Президента України Володимира Зеленського, у зверненнях Уряду постійно звучать слова подяки тим, хто залишився на своєму місці та продовжує працювати, тим самим допомагаючи ЗСУ та мирним жителям нашої держави. Адже без діючої економіки, яка забезпечує обороноздатність, нам не здобути головного – перемоги.

Напередодні нашого професійного свята хочу висловити слова щирої вдячності ветеранам, які прославили завод та наше місто своїми трудовими досягненнями і нині передають свій досвід молоді. Також дякую і нинішнім працівникам, які є основою нашого підприємства, і надалі примножують трудову славу заводу.

Переконаний, що талант і цілеспрямованість всіх працівників і надалі буде сприяти успішній діяльності підприємства.

Шановні колеги!

Нехай завжди з вами будуть присутні майстерність, мир, добро, злагода та сімейний затишок!

Ігор ЩЕСНЯК,
голова правління АТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»