Додому НОВИНИ Влада і громада Продовжується будівництво Свято-Успенського храму.

Продовжується будівництво Свято-Успенського храму.

674
ПОДІЛИТИСЬ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПродовжуються роботи зі спорудження Свято-Успенського храму в мікрорайоні Червона Гора м. Бердичева. З настанням весняного тепла приступили до чергового етапа будівництва.

Декілька років тому в Бердичеві розпочалося зведення Свято-Успенського храму. У скрутний для нашої країни час нелегко проводити будівельні роботи. Незважаючи на всю складність ситуації та економічні труднощі процес поступово просувається. День за днем, сантиметр за сантиметром виростають стіни майбутньої церкви. Крок за кроком, цеглинка до цеглинки – вони стають дедалі вище і вище. Волею Божою завершується будівництво коробки храму.

Як розповів настоятель майбутньої Свято-Успенської церкви протоієрей Роман Бойков, висота Свято-Успенського храму сягатиме 18 метрів від рівня землі до верха хреста, а площа буде такою, що підносити свої молитви до Бога тут зможуть сто парафіян: “У нелегкий час зводиться храм. Але з Божою поміччю і допомогою небайдужих людей будівництво триває. Нехай  Господь винагородить усіх, хто причетний до цієї святої справи!”.

З приходом весни будівельні роботи пожвавились, попереду – наступні важливі кроки. Як видно з ескізного проекту, новий храм буде однобанний. Його добре бачитимуть з усіх навколишніх вулиць.

Православна громада майбутньої церкви звертає свої молитви до Отця Небесного, щоби Всевишній зглянувся на благий намір звести святиню і сподобив побудувати її якнайшвидше.

Храм – це місце на землі, де перебуває  Сам Господь, де людина отримує благодать Божу. Настане час, і нова Свято-Успенська церква засяє золотоверхим куполом, гармонійно переливаючись на сонці світлими барвами природи, закликаючи всіх до віри, любові, милосердя та миру. І храм буде тішити око, серце й душу не лише мешканців мікрорайону Червона Гора, а й всього міста, і віруючі знаходитимуть тут молитовну радість, спокій та зцілення.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA