Додому НОВИНИ Влада і громада Прокат автомобілів у Львові

Прокат автомобілів у Львові

28
ПОДІЛИТИСЬ

Ближче познайомитися із романтичним Львовом, відчути атмосферу старого міста, побачити його з різних ракурсів вам допоможе сервіс прокату машин Alin. Компанія забезпечить вас комфортним авто, яке стане надійним залізним другом на декілька днів, тижнів чи місяців у новому місті. На сайті Alin.ua можна більше дізнатися про послугу оренда машини у Львові: https://alin.ua/rent/lviv. Там ви знайдете умови, вартість та інші деталі оренди.

Переваги прокату авто

Оренда машини відкриває нові можливості як для туристів, котрі хочуть побачити всі принади міста, так і для місцевих, котрі тимчасово залишилися без власного авто. Великий автопарк компанії Alin дозволяє вибрати модель, що прийдеться вам до смаку та влаштує по ціні: https://alin.ua/rent/lviv.

Взяти машину на прокат варто як мінімум тому, що:

  1. Це значна економія часу. Більше вам не доведеться довго стояти на зупинці і чекати маршрутку – зі своїм авто ви плануєте поїздку та свій день самостійно. А той час, що ви витратите на очікування та повільну їзду громадським транспортом, краще провести з рідними чи за відпочинком.
  2. Так ви отримуєте незалежність. Куди, коли, з ким і їхати і коли повертатися – вирішувати тільки вам. Тепер не доведеться підлаштуватися під графік та умови руху громадського транспорту.
  3. Зі своїм авто відкриваються нові можливості. Так, ви можете відвідати цікаві місця у новому місті, до яких не ходить громадський транспорт. Можете спонтанно поїхати в гості до друзів чи влаштувати екскурсійний тур не тільки по місту, але й по області.

Умови оренди машин

Взяти напрокат автомобіль може кожен охочий, хто, досяг 21-річного віку та має щонайменше 2 роки досвіду керування авто. Для того, щоб оформити бронювання, потрібно мати при собі:

  • Український чи закордонний паспорт.
  • Ідентифікаційний код.
  • Водійське посвідчення категорії В.

Оформити бронювання можна в по телефону, в месенджері чи самостійно на сайті компанії. Для вашої зручності сервіс працює цілодобово, аби ви могли орендувати автівку, коли вам буде комфортно. А забрати авто ви можете самостійно з нашого автопарку або ми підженемо її у потрібне вам місце.

Для лояльності та заохочення клієнтів Alin пропонує вигідні умови оренди за привабливими цінами та без завдатку. Прайс на прокат машин шукайте на сайті: https://alin.ua/. Він може змінюватися, залежно від моделі автомобіля та терміну оренди.

Alin пропонує автомобілі різних класів комфорту: економ, середній, бізнес, преміум, позашляховики, мінівени та аутлети. Так, у вас є можливість вибрати оптимальне авто по класу, вигляду та ціні. Також до замовлення доступні такі послуги, як додатковий водій, Wi-Fi-роутер в машині, дитяче автокрісло, електросамокат та послуга «one way», яка дозволяє забирати авто в одному місті, а залишити в іншому: Харкові, Києві, Івано-Франківську, Львові та Буковелі.

Переходьте на сайт компанії та обирайте нового залізного друга на ці вихідні!