Додому НОВИНИ Культура Проліски синіми острівцями

Проліски синіми острівцями

409
ПОДІЛИТИСЬ

Опісля білопінних підсніжників вони вистеляють лісові галявини справді неповторністю краси синіми острівцями. Зазвичай, їх першими стрічають у правічному лісі, котрий підступає мало не обійстя Ганни та Костянтина Мулярчуків у живописній Красівці, діти та онуки. Ті синьоокі проліскові острівці завше бентежать душу і серце вродливим красуням Світлані та Аллі, котрим тут все близьке і рідне з малолітства.

Справжнім щастям для Мулярчуків є їхні донечки – ясні квіточки, адже Алла і Світлана здобули вищу медичну освіту і стали прекрасними лікарями-стоматологами, повіднаходили своє подружнє щастя з милими і добродушними другами життя – Алла з Романом Зайцевим, а Світлана з Василем Семенюком.

Сьогодні великодушні берегині домашнього затишку і вправні лікарі Світлана і Алла добросовісно виконують свої фахові обов’язки в медичних закладах рідного Бердичева. Завше щирі і усміхнені, чуйні і вельми уважні до будь-якого пацієнта, скромні – все так у їхніх почуттях до людей, як їх учили свого часу батько-мати: залишатися серцем до людей. І хоч Бердичів став їхнім життєвим причалом, вони ніколи не забувають стежки до отчого порога, який завше чекає на них у чарівно-мальовничій глибинці краю – селі Красівка.

Адже тут у щирому порозумінні живуть їхні тато і мама, ревно і ніжно доглядаючи онуків, яких аж шестеро подарували їхні доньки, їхнє продовження життєве…

Едуард Подільський
с. Красівка – м.Бердичів – Надросся.