Додому НОВИНИ Влада і громада Протипожежне відпрацювання у Великих Низгірцях

Протипожежне відпрацювання у Великих Низгірцях

412
ПОДІЛИТИСЬ

Не зважаючи на постійні застереження щодо обережного поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки в побуті залишаються однією з основних причин виникнення пожеж. Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, працівники Бердичівського міськрайонного відділу спільно з працівниками соціальних служб, представниками органів місцевої влади із залученням представників ЗМІ 26 травня провели протипожежне профілактичне відпрацювання села Великі Низгірці Семенівської сільської ради.

Як завжди, особливу увагу фахівці ДСНС звернули на помешкання, в яких проживають одинокі пристарілі люди та багатодітні родини. Статистика свідчить, що саме дані категорії громадян найчастіше стають як винуватцями, так і жертвами пожеж.

Під час профілактичних заходів надзвичайники нагадали мешканцям про дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів, газових приладів, а також про необхідність стежити за їх справністю. Працівники ДСНС суворо застерегли громадян про заборону спалювання сухої трави та сміття на території своїх домоволодінь, оскільки проблема виникнення пожеж в екосистемах наразі особливо актуальна. Крім того, рятувальники проінструктували мешканців, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів та під час виявлення пожежі, та вручили громадянам тематичні листівки.

Шановні громадяни! Служба порятунку попереджає: сумлінне дотримання правил пожежної безпеки та власна обачність допоможе зменшити кількість пожеж, надзвичайних подій і трагічних випадків, зберегти ваше життя. Загрозу краще попередити, ніж мати справу з її руйнівними наслідками!

Охрімець О.І., провідний фахівець Бердичівського
міськрайонного відділу У ДСНС України у Житомирській області,
майор служби цивільного захисту