Додому НОВИНИ Влада і громада Проти підвищення цін за проїзд в громадському транспорті

Проти підвищення цін за проїзд в громадському транспорті

480
ПОДІЛИТИСЬ

Член виконавчого комітету Богдан Вікторович Кицак розмістив на офіційному сайті міста першу в історії Бердичева електронну петицію. Якщо петиція набере 200 підписів, питання буде розглядатися виконавчими органами та депутатами міської ради.

Враховуючи складну економічну ситуацію в Україні, зокрема у місті Бердичеві, громада міста Бердичева виступає категорично проти підвищення цін за послуги перевезення в громадському транспорті з 3 до 5 грн. за одну поїздку.

Дане рішення підкріплюється рядом інших вагомих фактів, існування яких не дає змоги взагалі піднімати питання про зростання тарифу до 5 грн.

Додаткові фактори:

  1. Низька платоспроможність бердичівлян.
  2. Підвищення ціни до 5 грн. збільшить тиск на міський бюджет (відшкодування автоперевізникам коштів за перевезення пільгових категорій).
  3. Низька якість сервісу надання послуг перевезення існуючим громадським (приватним) транспортом.
  4. Відсутність на зупинках графіків руху транспортних засобів (маршруток). По-перше, це свідчить про самовільний рух транспортних засобів (по факту наповненості); по-друге – пасажири не мають змоги орієнтуватись в розкладі руху транспортних засобів (особливо у вечірній час доби).
  5. Низька культура водіїв ТЗ під час перевезення пасажирів.
  6. Відсутність надання проїзних білетів по факту здійснення плати за проїзд. По-перше, це говорить про неможливість порахувати реальну кількість пасажиропотоку в цілому по місту; по-друге – неможливо порахувати реальний прибуток всіх ТЗ на маршруті.
  7. Відсутність встановлених GPS-трекерів, які дають змогу відслідкувати скільки проїжджає ТЗ та де він знаходиться по факту. Це можливість підрахувати скільки реально є ТЗ на маршруті.
  8. Відсутність різких коливань цін на паливо (в основному використовується ТЗ газ).

http://e-dem.in.ua/berdychiv/Petition/View/1
http://petition.berdychiv.com.ua

Прес-реліз від пресслужби “Об’єднання “Самопоміч”