Додому НОВИНИ Влада і громада Професійна профспілка діє!

Професійна профспілка діє!

9
ПОДІЛИТИСЬ

Триває героїчне протистояння українського народу проти російської повномасштабної агресії. У цей складний для нашої країни час пріоритетом діяльності профспілки залишається якісне виконання працівниками трудових обов’язків на трудовому фронті, дотримання прав та гарантій працівників і безпека праці в умовах воєнного стану. Кожен член профспілки чекає від цієї організації реальної допомоги і лише тоді розуміє ефективність профспілкової роботи, коли отримує практичну допомогу у вигляді юридичної консультації, психологічної та матеріальної підтримки, тощо.

З метою такої підтримки, членам профспілки працівників держустанов Бердичівського району та членам їх сімей, у 2022 році було виділено 74472,88 грн., протягом 3-х місяців цього року – 5000 грн. Допомога надавалась на лікування, на поховання рідних, у зв’язку з відзначенням ювілейних дат та визначних подій у житті, зокрема і таких приємних, як одруження, народження дитини. Свою повагу висловили ми членам профспілки, рідні яких встали на захист нашої країни, надавши матеріальну допомогу до Дня захисників і захисниць України. Пережити важкі часи значно легше, якщо відчуваєш підтримку і турботу.

Сьогодні кожен українець живе у стані постійного стресу і невизначеності. Кожен день через новини про трагедії і перемоги, які додають неспокою чи приносять радість, схожий на гойдалку. Тому, якщо є змога, намагатись відпочивати потрібно і під час війни, адже подорож допомагає перемкнутися на позитив у думках. Розуміючи це, на початку жовтня 2022 року для членів профспілки була організована чудова пізнавально-туристична поїздка в Карпати.

Наша профспілка завжди була активною, а під час війни – взяла на себе велике соціальне та інформаційне навантаження з підтримки наших профспілчан. Це дуже важливо! Робота проводиться завдяки згуртованому профспілковому активу – членам райкому профспілки, до складу якого входять профлідери Гришковецької, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської громад, а також Бердичівської райдержадміністрації та Бердичівської районної ради. З таким колективом приємно працювати, разом нам вдається конструктивно вирішувати багато питань.

Гуртуємось! Єднаємось!
Заради ПЕРЕМОГИ!

Райком профспілки державних
установ Бердичівського району