Додому НОВИНИ Влада і громада Проєкт «Реконструкція адмінбудівлі під ЗОШ І-ІІІ ступенів на 144 місця в с.Бистрик...

Проєкт «Реконструкція адмінбудівлі під ЗОШ І-ІІІ ступенів на 144 місця в с.Бистрик Бердичівського району» подано для участі у конкурсному відборі проєктів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2022 році

237
ПОДІЛИТИСЬ

Запуск Державного фонду регіонального розвитку дозволив започаткувати в Україні фінансування проєктів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також почати рух у напрямку від проєктів «проїдання» до проєктів розвитку. Громади подають проєкти, які оцінюються членами регіональної комісії при облдержадміністрації, після чого відібрані проєкти подаються на розгляд Міжвідомчої конкурсної комісії при Мінрегіоні.

Для участі у конкурсному відборі проєктів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2022 році, Райгородоцькою сільською радою подано три проєкти. Один із них – це проєкт «Реконструкція адмінбудівлі під ЗОШ I-III ступенів на 144 місця в с. Бистрик Бердичівського району». Заходами проекту передбачено завершення реконструкції загальноосвітньої школи та створення необхідних умов навчання та розвитку дітей. Адже сьогодні учні навчаються у пристосованих приміщеннях дитячого садка, які не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Площа навчальних кімнат невелика, а наповнюваність учнів по класах досить велика, відсутні умови для проведення уроків фізичного виховання та спортивно-масової роботи.

Введення в експлуатацію цього об’єкта дасть можливість забезпечити якісним навчальним процесом учнів с. Бистрик та використовувати дошкільний навчальний заклад за призначенням повністю.

З метою визначення найбільш раціональних та найбільш економічно вигідних проектів, що можуть бути включені до переліку програм та інвестиційних проєктів регіонального розвитку, депутат обласної ради Наталія Онуфрієнко 2 березня відвідала Бистрицький старостинський округ. Ознайомившись з умовами, в яких доводиться навчатись дітям, переконалась в необхідності підтримки вищезазначеного проєкту. До того ж проєкт є перспективним з огляду на демографічну ситуацію. Кількість майбутніх школярів у селі щороку зростає, тому їм необхідно забезпечити доступ до якісної освіти.

Пресслужба Райгородоцької громади.