Додому ІНФОРМАЦІЯ Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та...

Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території для ОСББ “Відродження”.

539
ПОДІЛИТИСЬ

БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 14.07.2015 №285
м. Бердичів

Про встановлення тарифу на
послуги з утримання будинку
і споруд та прибудинкової території
для ОСББ “Відродження”.

Розглянувши листа голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Відродження” по вул. Новоіванівській, 36, від 04.06.2015 вих. №7, відповідно до кошторису надходжень та витрат, протоколу загальних зборів ОСББ, керуючись Законом України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, згідно з пп.2 п.”а” ч.1 ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Бердичівської міської ради

ВИРІШИВ:
1. Встановити для мешканців ОСББ “Відродження” тариф на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території у 15-денний термін з дня публікації рішення у засобах масової інформації, з врахуванням податку на додану вартість, у розмірі 1,45 грн. за 1 кв.м загальної площі квартири в місяць.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради (Павліківський О.Д.):

2.1. Відповідно до чинного законодавства своєчасно проводити відшкодування наданих мешканцям ОСББ “Відродження” пільг та перерахунки субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг, враховуючи встановлений цим рішенням тариф.

2.2. Здійснити відшкодування пільг та перерахунок субсидій для мешканців ОСББ “Відродження” з 01.06.2015 згідно із затвердженим тарифом.

3. Відділу роботи з територіальною громадою (Борісова С.І.) відповідно до чинного законодавства України забезпечити опублікування цього рішення в міських засобах масової інформації.

4. Визнати таким, що втратив чинність тариф для ОСББ “Відродження”, вказаний у рішенні виконкому від 15.08.2013 №332 “Про внесення змін до рішення виконкому від 17.11.2011 №593”.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Онофрійчука С.П.

Міський голова        В.К. Мазур