Додому Колонка редактора Про децентралізацію і кадрову політику.

Про децентралізацію і кадрову політику.

480
ПОДІЛИТИСЬ

В актовій залі райдержадміністрації пройшла нарада голів сільських і селищної рад з питань децентралізації влади на основі Указу Президента України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.
Відбулась тривала, гостра і навіть дуже емоційна дискусія. Всі виступаючі мали право на свої точки зору, хоча вони були в багатьох моментах різко протилежними.
Хто буде до кого приєднуватись? Скільки буде таких громад? Чи варто приєднуватись до Бердичева? Але, щоб відповісти на ці запитання, присутні запропонували дати економічний розрахунок по всіх варіантах об’єднання і розглянути це на наступній нараді.
Скоріше всього, на мою думку, найбільш вірогідною версією буде об’єднання всіх населених пунктів району в одну територіальну громаду, що усуне всякі протиріччя між різними селами.
В ході обговорення голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, зокрема, торкнувся і питань кадрової політики та зазначив, що буде сам оцінювати діяльність своїх підлеглих по їх праці і попросив не давати йому рекомендацій кого залишити на роботі, а кого звільнити.

Говорили про воду
На засіданні міськвиконкому головним було питання підвищення плати за воду. Керівник водоканалу Микола Ревуцький, в зв’язку зі зростанням вартості електроенергії, технологічних матеріалів та інших чинників, після детального аналізу запропонував ввести плату по 12 грн. 60 коп. за куб./м. води.
В свою чергу, міський голова Василь Мазур заявив, що необхідно ще раз переглянути розрахунки і вийти на 10 грн. за 1 куб./м., а натомість місто допоможе водоканалу в оновленні його технічної бази, устаткування, тобто потрібно знайти «золоту» середину.

Ще раз про субсидії
В опалювальний сезон, ті, хто вкладається в 200 кубічних метрів газу будуть платити по 3 грн. 60 коп. за куб.
В неопалювальний (літній) сезон вартість 1 куб./м – 7 грн. 18 коп.
Телефон “гарячої” лінії з питань субсидії – 2-23-79.
Слід врахувати, що для отримання субсидії необхідні два моменти: дохід споживача і скільки він платить за послуги, враховуючи надані йому пільги.
Подавати заяви на субсидії можна до кінця травня, при цьому субсидії будуть нараховуватись з 1 квітня.

За “Кубок ветеранів та волонтерів АТО”
5 травня об 11.00 год., за ініціативи “Самооборони міста Бердичева і району”, на районному стадіоні “Колос” с.Скраглівка, відбудуться змагання з футболу на “Кубок ветеранів та волонтерів АТО” між командами військовослужбовців різних бригад та волонтерів. Працюватиме польова кухня.