Додому НОВИНИ Влада і громада Про діяльність районної ради протягом тижня

Про діяльність районної ради протягом тижня

468
ПОДІЛИТИСЬ

27 січня 2016 року

– відбулося засідання тимчасової контрольної комісії, яка створена рішенням сесії районної ради від 23.12.2015 року для вивчення питання екологічного стану басейну ставків в селах Скраглівка, Швайківка, Райки, Слободище. Рішення комісії – звернутися в Державну екологічну інспекцію в Житомирській області та Управління охорони навколишнього природного середовища щодо встановлення факту забруднення басейну вказаних водних об’єктів, конкретного місця викидів та належність мережі колекторів юридичним чи фізичним особам. Після встановлення осіб, яким належать мережі колекторів та обрахування суми збитків нанесених в результаті їх неправомірного використання, ініціювати звернення правоохоронній та судовій інстанції.

 

– нарада щодо відновлення освітлення на ділянці дороги М21, в якій взяли участь перший заступник начальника служби автомобільних доріг у Житомирській області Костюк І.В., начальник Бердичівського РЕМ Крилик В.В., Гришковецький селищний голова Лісова І.Л., Рейський сільський голова Мосійчук І.В., Осиківський сільський голова Маркусевич С.Ю., секретар Хажинської сільської ради Гортовлюк О.М.

Перший заступник начальника служби автомобільних доріг у Житомирській області Ігор Костюк повідомив, що служба автомобільних доріг у Житомирській області виступає з ініціативою в цьому році відновити освітлення на ділянці дороги М21 (Житомир – Бердичів) та пропонує прийняти участь у співфінансуванні з місцевих бюджетів. На території Бердичівського району був проведений комісійний огляд ділянки цієї дороги з метою визначення орієнтовної вартості робіт. За результатами даного обстеження виявили, що приблизно 80% опор лінії електропередач не відповідають технічним нормам. Прийняли рішення створити комісію за участю представників служби автомобільних доріг у Житомирській області, Бердичівського РЕМ, проектанта “Укравтодору” та на наступному тижні разом з Гришковецьким селищним, Рейським, Осиківським, Хажинським сільськими головами провести обстеження ділянки дороги М21(Житомир – Бердичів).

 

– засідання тимчасової контрольної комісії районної ради, яка створена рішенням сесії районної ради від 22.01.2016 року для вивчення проблемних питань в період опалювального сезону в бюджетних закладах району на якому узгоджено план роботи комісії та прийнято рішення залучити до роботи комісії галузевих фахівців.

28 січня 2016 року на засіданні президії районної ради узгоджено перелік питань, які вносяться на розгляд четвертої сесії районної ради, яка запланована на 26 лютого 2016 року.