Додому НОВИНИ Бізнес Про життя, бізнес та насущні проблеми

Про життя, бізнес та насущні проблеми

61
ПОДІЛИТИСЬ

2 вересня Україна відзначає День підприємця. Напередодні свята ми поспілкувались з Миколою Васильовичем Адамчуком, директором міського кооперативного ринку, на території якого знаходиться найбільша кількість підприємців, які надають широкий спектр різноманітних послуг.

– Миколо Васильовичу, ви вже досить тривалий час співпрацюєте з підприємцями, знаєте їх специфіку, їх удачі та проблеми. А чи є у вас особистий досвід такої діяльності?

– Якщо ви думаєте, що я народився відразу в кріслі директора кооперативного ринку, то помиляєтесь. Я уродженець села Клітенка Хмільницького району, і моє післявоєнне дитинство було голодним, доводилось навіть збирати мерзлу картоплю на полях та змалку багато працювати. І це оцінили: у 23-х річному віці мене призначили директором ГОРТОПУ, міського паливного складу, який знаходився в районі залізничного вокзалу. На той час це було найлюдніше місце в Бердичеві, адже саме тут тисячі мешканців району і міста отримували вугілля, до речі, для вчителів та медиків воно було безкоштовним. І для того, щоб не створювались величезні черги, мені довелось добре попрацювати разом із спеціалістами щодо запровадження талонної системи. Це впорядкувало систему розподілу палива. Так що досвід певний є.

Але повертаючись до сьогодення, скажу, що з великою повагою ставлюся до підприємців, бо саме вони не перекладають турботу про свої сім’ї на державу, а самі їх забезпечують. Та ще й створюють робочі місця найманим працівникам.
А щодо проблем, то їх багато: безгрошів’я покупців та порушена війною логістика виробництва і доставки товарів ставлять підприємців на межу виживання.

Тому вітаючи підприємців кооперативного ринку з наступаючим професійним святом, яке відзначається 2 вересня, хочу побажати їм в цей складний воєнний час в першу чергу здоров’я. А також наполегливості і терплячості в їх діяльності. Адже ваша робота, шановні підприємці, ваша волонтерська допомога і підтримка наших воїнів щоденно наближають нашу спільну перемогу, а значить і мир!

– Дякую за розмову.

Володимир КРАВЧЕНКО