Додому ІНФОРМАЦІЯ Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі...

Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м.Бердичеві на 2016 рік

622
ПОДІЛИТИСЬ

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(третя сесія сьомого скликання)
РІШЕННЯ
від 29.03.2016 №59
м. Бердичів

Про затвердження мінімальної вартості
місячної оренди 1 (одного) квадратного метра
загальної площі нерухомого майна фізичних осіб
у м.Бердичеві на 2016 рік

З метою забезпечення оподаткування доходів фізичних осіб від надання нерухомого майна в оренду, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 02.10.2015 №252 “Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2016 рік”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1253 “Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, ст. 170 Податкового кодексу України, ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити мінімальну вартість місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у місті Бердичеві на 2016 рік в залежності від функціонального використання об’єктів нерухомості:
– 6,20 грн. з ПДВ – для некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб (надання житла в найм);
– 12,40 грн. з ПДВ – для виробничої діяльності;
– 18,60 грн. з ПДВ – для іншої комерційної діяльності.
2.Відділу комунальної власності та земельних відносин забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті “Земля Бердичівська” у десятиденний термін з дня його прийняття.
3. Це рішення набуває чинності після його офіційного оприлюднення.
4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Бердичівської міської ради від 18.12.2014 №956 “Про затвердження мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у місті Бердичеві на 2015 рік”.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради соціально-економічного розвитку, енергоефективності, бюджету фінансів і цін.

Міський голова В.К. Мазур