Додому ІНФОРМАЦІЯ Про затвердження нових форм звітів

Про затвердження нових форм звітів

437
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що з 21.04.2016 року набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України від 11.02.2016 р. №49 “Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення” (далі – Наказ №49).

Із введенням в дію даного наказу вступають в силу форми звітів:

№1-РА “Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі”;

№1-РТ “Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі”.

Вказані звіти подаватимуться суб’єктами господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним, засобами електронного зв’язку до органів ДФС за основним місцем обліку. Заповнення форм звітів здійснюється з використанням кодів продукції згідно з додатком до цього наказу.

Вперше нововведені звіти будуть подаватись за звітний період квітень 2016 року в термін до 10 травня 2016 року.

Крім того, Наказом №49 затверджено нові форми звітів № 1-ОА “Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі” та № 1-ОТ “Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі”, що подаватимуться суб’єктами господарювання, які одержали ліцензії на право оптової торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями.

Бердичівська ОДПІ