Додому НОВИНИ Влада і громада Про лазню, госпітальний округ та інші питання

Про лазню, госпітальний округ та інші питання

463
ПОДІЛИТИСЬ

На позачерговому засіданні міськвиконкому було проголосовано рішення про придбання квартири для сім’ї загиблого в АТО Федора Мельничука. Це вже 12-та квартира із закуплених для сімей загиблих.

Було також оголошено конкурс на право оренди міської комунальної лазні, згідно вимог. Це стосується заборони змінювати профіль об’єкту, погашення заборгованості у майже 100 тисяч гривень, орендна плата до 10 тисяч гривень на місяць, термін оренди повинен складати 5 років. Якщо ж, як заявив заступник міського голови Сергій Онофрійчук, не виявиться бажаючих взяти участь у конкурсі, то лазня функціонуватиме як і раніше, тобто на бюджетних вливаннях.

Головний лікар міської лікарні Лариса Бабікова та заступник міського голови Валентина Адаменко розповіли присутнім про створення на базі Бердичева центру госпітального округу. В межі цього госпітального округу увійдуть місто Бердичів, Бердичівський, Чуднівський, Любарський, Ружинський райони та Червоненська об’єднана територіальна громада Андрушівського району, а можливо і села Козятинського району Вінницької області.

Віталій Безпалько