Про огляд та лабораторні випробування засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри.

Про огляд та лабораторні випробування засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри.

631
0
ПОДІЛИТИСЬ

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2002 №1200 “Про затвердження Порядку забезпечення населення і працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки, дозиметричного і хімічного контролю” визначено механізм забезпечення населення і особового складу формувань цивільного захисту засобами індивідуального захисту, приладами радіаційної та хімічної розвідки (далі  –  засоби  РХЗ).

До уваги  керівників підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання.

Періодичність лабораторних випробувань і кількість зразків засобів радіаційного та хімічного захисту, що підлягають лабораторним випробуванням, здійснюють відповідно до додатку 1.

Терміни зберігання засобів радіаційного та хімічного захисту приведені у додатку 2.
Лабораторні випробування засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри проводить спеціальна випробувальна лабораторія Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (поблизу селища Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області).

Порядок замовлень послуг узгоджується з сектором договірних робіт Тел./факс:  (0 44) 254 50 28, (0 44) 332 7960, (0 45 96) 79 18, E-mail: t_ivko@mail.ru, undicz@mail.ru.

В.М.Рябушко,
начальник відділу з питань надзвичайних
ситуацій та цивільного захисту населення.

Ïðî îãëÿä òà ëàáîðàòîðí³ âèïðîáóâàííÿ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ