Додому ІНФОРМАЦІЯ Про організацію руху автомобільного транспорт у Поминальний день

Про організацію руху автомобільного транспорт у Поминальний день

473
ПОДІЛИТИСЬ

До уваги мешканців міста !

З метою створення належних умов щодо транспортного обслуговування у поминальні дні 23 квітня 2017 року організація руху автомобільного транспорту до міського Кладовища буде здійснюватись наступним чином:

23 квітня 2017 року перевезення пасажирів у поминальний день до Кладовища по вул. Бистрицькій, 98, здійснюватиметься безкоштовно автобусами, що відправлятимуться від зупинки поряд з універмагом “Ювілейний” (вул. Шевченка, 7).

Для організації безпечної посадки пасажирів та відправлення транспортних засобів з 08.00 год. до 15.00 год. буде повністю перекрито рух проїжджої частини дороги на ділянці від перехрестя вул. Шевченка та вул. Європейської до перехрестя Площі Соборної та вул. Європейської.

Рух автомобільного транспорту, крім автобусів за маршрутом “Універмаг “Ювілейний” – Кладовище по вул. Бистрицькій, 98″ буде організовано в об’їзд цієї ділянки дороги по вул. Вінницькій та по вул. Луппова.

Просимо автоперевізників, міські служби “радіо таксі” та водіїв приватного автотранспорту врахувати зазначений порядок руху по вулиці Європейській 23.04.2017.

Враховуючи багаторічний досвід, для зручного транспортного сполучення з мікрорайонами міста, цього року буде забезпечено рух автобусівЕкспрес”, що додатково надаватимуть послуги із перевезення пасажирів від кінцевих зупинок Залізничний Вокзал, Червона Гора та Площа Сєдлєцька до Кладовища по вул. Бистрицькій, 98 за діючими тарифами.

Особливу увагу власників індивідуальних транспортних засобів звертаємо на порядок організації руху автотранспорту на під’їзній до Кладовища (вул. Бистрицька, 98) ділянці дороги, а саме:

  • з 08.00 год. по 15.00 год. від вул. Ніни Сосніної по вул. Бистрицькій дозволятиметься рух виключно маршрутних автобусів та автомобілів з ручним керуванням, що здійснюватимуть перевезення пасажирів до Кладовища по вул. Бистрицькій, 98. Крім того, до Кладовища (вул. Бистрицька, 98) дозволятиметься під’їзд для автомобілів “таксі”, але лише для висадки та посадки пасажирів (відстій автомобілів “таксі” буде заборонено).
  • з 15.00 год. до Кладовища по вул. Бистрицькій, 98 дозволятиметься рух приватного автомобільного транспорту.

Переконливо просимо дотримуватися визначеного порядку проїзду автомобільного транспорту 23 квітня 2017 року по вулиці Європейській та на під’їзній до Кладовища по вул. Бистрицькій, 98 ділянці дороги.

Відділ роботи з
територіальною громадою