Додому НОВИНИ Влада і громада Про причини закриття більше 20 автобусних маршрутів розповів журналістам директор ТОВ “Бердичівське...

Про причини закриття більше 20 автобусних маршрутів розповів журналістам директор ТОВ “Бердичівське АТП – 11837” Ігор Плісак

544
ПОДІЛИТИСЬ

Про причини закриття більше 20 автобусних маршрутів розповів журналістам директор ТОВ “Бердичівське АТП – 11837” Ігор Плісак:

– Наше підприємство постійно недотримувало кошти на перевезення пільгових категорій населення. Станом на даний час місто Бердичів заборгувало понад 5 мільйонів гривень, Бердичівський район 2,5 мільйона гривень, Семенівська сільська рада 410 тисяч гривень.

Ми сподівалися, що дану проблему вирішить закон про монетизацію, але на жаль цього не сталося.

Тому ми надіслали у всі органи влади попередження про закриття маршрутів, але реакції поки що немає з зв’язку з недостатністю коштів. А обласна державна адміністрація у відповідь повідомила, що в разі припинення транспортного сполучення з селами, вона забере всі маршрути, в тому числі і прибуткові.

А чому саме в Бердичівському районі планується закриття маршрутів, тому що тут найбільш розвинута транспортна мережа, в інших районах є такі маршрути, куди автобуси виїжджають один чи два рази на тиждень.

Підлило “масла у вогонь” і рішення контрольно-перевірочної комісії головного управління обласної державної податкової інспекції, яка нарахувала податки навіть на невиплачені з бюджету компенсації, в сумі майже 2 млн. грн.

(Від редакції. Як нам пояснили, в Бердичівській ОДПІ, ніяких вилучень коштів з підприємства зараз немає, бо автопарк подав оскарження і правильно чи ні, був нарахований штраф, тепер скаже тільки суд.)

– Ми не хочемо закривати маршрути, бо доведеться звільнити більше 50 водіїв, але у нас справжня фінансова криза, хоча піднімати плату за проїзд ми не плануємо. Вирішити дану проблему може тільки повернення заборгованості, хоча б у 2,5 млн. грн.

Сподіваємось, що вихід буде знайдено.

Володимир Кравченко.