Додому НОВИНИ Влада і громада Про результати вибіркових обстежень сімей

Про результати вибіркових обстежень сімей

499
ПОДІЛИТИСЬ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.14 №623 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора”, з метою регулярного контролю за цільовим використанням державних коштів батьками при народженні дитини, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, проживання одинокої матері з дитиною, Бердичівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2015 р. проведено 249 вибіркових обстежень умов проживання таких категорій сімей, про що складено відповідні акти. Про результати перевірок та порушень повідомлено управління праці і соціального захисту населення Бердичівської міської ради.

Бердичівські батьки у переважній більшості розуміють всю відповідальність за витрачання коштів, що держава надає для дітей (припинено виплати 4 сім’ям: переїзд в іншу державу, відібрання дітей за неналежне виконання батьківських обов’язків стосовно догляду і виховання дітей).

Відвідуючи родини, працівники центру звертають увагу на наявність продуктів харчування, одягу для дітей, облаштування спальних місць, наявність дитячого візочка, спілкуються з батьками, надаючи інформацію про служби міста, які працюють із дітьми, сім’ями та молоддю.

Варто зазначити, що популярними серед бердичівських дівчаток є імена Софія, Злата, Єва, Анна, Мілана, Соломія, Олександра, Поліна а серед хлопчиків – Даниіл, Ілля, Дмитро, Артем, Богдан, Тимур, Кіріл, Назар, Максим.

Є імена і рідко вживанні. Так, серед дівчаток – Собіна, Судеві, Даніела, Ліліанна, Ріанна, Олівія, Ніколь, Кіра, Роксолана. Серед хлопчиків трапляються також рідкі імена: Домінік, Демірхан, Леон, Ібрагім, Мирон, Лук’ян, Дамір, Аріель, Іларіон, Олесь, Іосіф.

Хочеться побажати молодим сім’ям Бердичева, щоб їх родини були острівцями кохання, де затишно дітям, спокійно батькам, щоб в сім’ях панувала злагода та взаєморозуміння, підтримка та повага.

Т.В. Ковалик,
директор БМЦСССДМ.