Додому НОВИНИ Влада і громада Про результати місячника прибирання та благоустрою

Про результати місячника прибирання та благоустрою

785
ПОДІЛИТИСЬ

У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”, з метою забезпечення утримання в належному стані території населених пунктів, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, протягом квітня-травня у Бердичівському районі проходять заходи із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів.

Село Слободище, відновлення пам’ятного знаку.
Село Слободище, відновлення пам’ятного знаку.

Акція стартувала 28 березня 2016 року і тривала до 15 травня 2016 року. У цей період були здійснені заходи щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, очищення від сміття лісосмуг, берегів водойм, були висаджені дерева і впорядковані квітники.

Село Слободище, день благоустрою.
Село Слободище, день благоустрою.

Наймасштабніше прибирання – день благоустрою територій населених пунктів був проведений 23 квітня 2016 року. Усі територіальні громади району взяли активну участь у прибиранні. Таким чином, до Великоднього свята і поминальних днів впорядкували кладовища, братські могили, меморіальні комплекси, місця почесних поховань, вулиці, дороги, автошляхи, тротуари, побілили бордюри і дерева.

Слід зазначити, що працівники районної державної адміністрації та районної ради взяли активну участь у місячнику і вийшли на прибирання прилеглої до адмінбудівлі території.

Заходи із благоустрою населених пунктів району проходили із залученням учнівської молоді, місцевих фермерів і підприємців, громадськості.

Безперечно, хотілося, щоб кожен мешканець нашої країни підтримав такий екологічно – просвітницький захід, доклав хоча б мінімум зусиль аби зробити чистішими і охайнішими нашу країну, місто, село.

Прес-служба райдержадміністрації