Додому НОВИНИ Бізнес П’ятирічний ювілей відзначає ТОВ “Агро-Райгородок”!

П’ятирічний ювілей відзначає ТОВ “Агро-Райгородок”!

2741
ПОДІЛИТИСЬ

Нині колектив ТОВ “Агро-Райгородок”, керівником якого є Валерій Анатолійович Барановський, вже можна сміливо стверджувати, впевнено працює у сільськогосподарській галузі.

А ще 5 років тому його 37-річному керівнику довелося по справжньому відчути на собі всі принади сучасних економічних реалій: рейдерське захоплення землі, неймовірний тиск і погрози… Найкритичнішою стала ситуація, коли озброєні молодики оточили 200-гектарне поле і нікого до нього не допускали, навіть депутатів районної ради.

Боротьба за землю перетворилась на доволі тривалий процес: довелося звертатись до засобів масової інформації, у районну та обласну держадміністрації, до Верховної Ради та Генеральної прокуратури. Попри тяганину, молодий керівник вистояв. Підтримали Валерія Барановського у цьому й односельчани, пайовики. Сприяли успіху в роботі досвід та підтримка батька Анатолія Йосиповича, досвідченого хлібороба, який і донині опікується вирощуванням хмелю.

Нині хоч і невеличкий, але дружний колектив ТОВ “Агро-Райгородок” вже завершив збирання ячменю. На полях зріють гарні врожаї соняшника, кукурудзи, сої. Проводяться роботи по реконструкції зерноскладу. Є й численні плани на майбутнє.

Не забувають на підприємстві й про тих, хто підтримав у важку годину, хто вірить у перспективи розвитку підприємства. Цього року колектив ТОВ “Агро-Райгородок” виступив генеральним спонсором свята Івана-Купала у селі Райгородок, яке такого масштабу відбулося у селі вперше. Коли у січні 2017 року в Авдіївці Донецької області оголосили режим надзвичайного стану у зв’язку з загостренням ситуації з боку бойовиків і загрозою гуманітарної катастрофи, працівники ТОВ “Агро-Райгородок” не стали осторонь. Вони активно долучилися до процесу збору гуманітарної допомоги, за що отримали подяку від голови райдержадміністрації. Також Валерій Барановський фінансово допомагає дитячим садочкам, школам та іншим освітнім та розважальним закладам.