Підведено підсумки виставки-конкурсу “Зимова казка”

Підведено підсумки виставки-конкурсу “Зимова казка”

211
0
ПОДІЛИТИСЬ

З 17 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року у фойє Бердичівської райдержадміністрації діяла новорічно-різдвяна виставка-конкурс дитячих поробок “Зимова казка”. Дана виставка проводиться щорічно з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування у дітей практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що відповідають новорічно-різдвяній атрибутиці.

До участі у новорічно-різдвяній виставці було подано понад п’ять десятків робіт, виконаних у традиціях новорічно-різдвяної флористики. Це і різдвяні віночки та дзвоники, стилізовані ялинки, колажі, новорічні іграшки та композиції тощо. Конкурсні роботи виконані у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканина, дерево, скло, папір, тісто, солома, лоза, гілки дерев, шишки, жолуді, мушлі, пір’я, солодощі, насіння та багато іншого.

Участь у виставці взяли як окремі учні, так і учнівські колективи, вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості, віком від 7 до 17 років. Даний конкурс проводиться під супроводом голови Бердичівської райдержадміністрації Едуарда Томашевського, який і зазначив, що щороку учнівські роботи стають все цікавішими, оригінальнішими і більш креативними. Серед учасників цьогорічного конкурсу пригадалися діти – переможці минулорічного. Отже, наш конкурс вже має свою історію і свою особливість.

Вже традиційно, роботи на конкурс були подані у таких номінаціях: “Різдвяні зірки та віночки”, “Новорічні ялинки”, “Ялинкові прикраси”, “Новорічні прикраси”.

При підведенні підсумків, враховувалося розкриття теми номінації, оригінальність задуму та акуратність виконаного виробу.

Абсолютним переможцем і володаркою Гран-прі районного конкурсу “Зимова казка” стала Яворська Анастасія, учениця 7 класу Озадівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою “Новорічний вінтаж”.

У номінації “Різдвяні зірки та віночки” І місце посіли Цибук Валерія, Пасічник Катерина, Войтенко Софія учениці 7 класу Великоп’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою “Хай буде мир на зимовій планеті”. ІІ місце – Данилюк Юлія, учениця 5 класу Скраглівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою “Дзвіночки”. ІІІ місце – Богайчук Вікторія, учениця 6 класу Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою “Ангелочок”.

У номінації “Новорічні ялинки” І місце отримала Лазарчук Катерина, учениця 7 класу Озадівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою “Лісова красуня”. ІІ місце – Ховдун Валерія, учениця 3 класу Половецької ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою “Лісова красуня”. ІІІ місце – колектив учнів 6, 7 класів Гардишівської ЗОШ І-ІІ ст., філія Озадівської ЗОШ І-ІІІ ст. з роботою “Новорічна ялинка”.

У номінації “Ялинкові прикраси” І місце віддали Паничук Уляні, учениці 8 класу Райківської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою “Гном”. ІІ місце – Омельчук Анні, учениці 9-Б класу Гришковецької гімназії, з роботою “Новорічна кулька”. ІІІ місце – Юрко Мері, учениці 3 класу Мирославської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботами: “Новорічна кулька”, “Сніжинка – веселика”, “Новорічний песик”.

У номінації “Новорічні прикраси” І місце виборов Михальський Андрій, учень 8 класу Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ступенів, з роботою “Зимова рапсодія”. ІІ місце – Онищук Софія, учениця 8 класу Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою “Тріо Санта-Клаусів”. ІІІ місце – колектив учнів 7 класу Райківської ЗОШ І-ІІ ст., з роботою “Новорічний годинник”.

Переможці виставки-конкурсу були нагороджені головою райдержадміністрації. Едуард Євгенович вручив молодим талантам Грамоти районної адміністрації та подарунки.

Прес-служба райдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ