Додому НОВИНИ Влада і громада Підводило підсумки, відзначаємо найкращих

Підводило підсумки, відзначаємо найкращих

390
ПОДІЛИТИСЬ

Засніжений ранок 6 лютого у 26-й абр розпочався із приємностей. Із кінцем попереднього місяця та поверненням деяких підрозділів з полігонних зимових навчань у бригаді підводили підсумки 30-тиденної копіткої роботи.

На початку обговорювали наболіле та спільно визначали шляхи вирішення загальних і окремих проблемних питань. Доводили “свіжі” накази та постанови Міністерства оборони України та розглядали зміни у державній політиці загалом щодо соціального захисту військовослужбовців і їх сімей.

DSC_0428_1Після дружнього обговорення актуальних приємних і не дуже новин сьогодення, перейшли до здобутків. Відзначили найкращих у різних галузях: дисципліна, тил, професіоналізм і т. п.. Особливо приємно, що у складних польових умовах безстрашно повели себе і жінки, проявивши неабияку витримку під час навчань, силу волі та продемонструвавши високі знання й неабиякі фахові навички.

Найголовніше – провівши у повному складі колективу декілька годин, артилеристи вкотре зрозуміли – вони сила, згуртована, нездоланна. І хоча не завжди усе буває райдужно, усі проблеми вирішуються. Варто тільки не опускати рук і довіряти, довіряти один одному.

Катерина Пухальська