Додому НОВИНИ Підготовка до самостійного життя.

Підготовка до самостійного життя.

782
ПОДІЛИТИСЬ

Впродовж багатьох років налагоджена тісна співпраця між Бердичівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та КНЗ “Бердичівська ЗОШ-інтернат”.

Працівниками центру впроваджується навчальна програма щодо соціальної адаптації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з числа учнів інтернат них закладів та осіб з їх числа, до реалізації якої залучаються кращі лектори та тренери обласних, міжнародних фондів (в цьому навчальному році активну участь в програмі взяли тренери ГО “Авенір” та БО “АСЕТ”.

Традиційно в кінці навчального року Бердичівським міським центром спільно з адміністрацією ЗОШ-інтернату, Житомирським обласним центром соціальних служб проводяться збори випускників навчального закладу. В ході зустрічі, яка відбулась на днях, обговорено ряд питань, пов’язаних з вибором професії (в реалізації програми активну участь взяли працівники міського центру зайнятості), роботою ряду спеціальних формувань, які діють на території області, і куди варто звернутися дітям даної категорії: центри соціальних служб, соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та центр соціально-психологічної допомоги, які діють у м.Житомирі.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері. Скоро більшість із цих дітей покинуть наше місто, вступлять до навчальних закладів, створять власні сім’ї, і хочеться побажати їм мирного неба, щасливого життя.

bmcs_ss_2