Додому Колонка редактора Підслухана розмова.

Підслухана розмова.

709
ПОДІЛИТИСЬ

Підслухана розмова.
Нещодавно, стоячи біля каси в супермаркеті, мимоволі почув розмову двох жінок, в родині яких є учасники АТО: “Коли б я мала силу і владу, то заставила б, щоб високопосадовці, у тому числі і військові, самі приносили в родину загиблого воїна посвідчення про статус учасника антитерористичної операції, чи прямо в госпіталь пораненому потрібні йому довідки, а не змушувати рідних ходити по всіх можливих і неможливих інстанціях, збираючи необхідні документи”.

“Хтось купував і купує валюту для спекуляції…”
Це слова Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо різкого підвищення курсу долара, який і призвів до неконтрольованого підвищення цін практично на всі продукти і товари, як нашого, так і іноземного походження.
Я не буду озвучувати ті страшні ціни на цукор, борошно та інше, бо їх українці вже відчули на собі.
“Хтось купляє валюту і спекулює нею”, – сказав Прем’єр… Цікаво, хто ж це такий? Думаю, що це не пересічні громадяни. І хто ж їм продає цю валюту? Теж не робітники і селяни, вчителі чи медики. Напевно купляють у величезних обсягах і продають долари дуже серйозні особи і установи… І знаходяться вони, ці люди і організації, мабуть в столиці.
Якщо ситуацію не зупинити, то не за горами минулі 90-ті роки, а там недалеко і до купонів, бо мінімальна зарплата і пенсія українця при нинішньому курсі вже становлять менше 50 доларів. А стільки отримують тільки в Африці.
Правда, дехто заспокоює себе тим, що в нього немає валютних кредитів і він не купує доларів, не розуміючи того, що все і вся в Україні прив’язано до американських грошей, через що і такий великий ріст цін, які б’ють і по тих, в кого немає доларів.

Підтримали родини освітян учасників АТО
Бердичівський міськком профспілки освіти і науки виділив майже 20 тисяч гривень матеріальної допомоги родинам профспілчан-освітян, члени яких беруть участь в бойових діях на Сході України.

Допомогли пораненим
На позачерговій сесії депутати в черговий раз виділили кошти на лікування поранених в зоні АТО воїнів-бердичівлян.

Володимир Кравченко.