Підтримка внутрішньо переміщених осіб, які хочуть започаткувати підприємницьку діяльність

Підтримка внутрішньо переміщених осіб, які хочуть започаткувати підприємницьку діяльність

160
0
ПОДІЛИТИСЬ

Організатор проекту – Фонд громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW).

До участі у проекті запрошуються:
– внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18-60 (жінки та чоловіки), які проживають у Житомирській області;
– місцеві мешканці з Житомира та Житомирської області віком 18-60 (жінки та чоловіки), які належать до вразливих категорій населення (учасники та ветерани АТО та члени їх сім’ї, люди із інвалідністю, із хронічними захворюваннями тощо).

Вимоги до учасників за напрямком “мікропідприємництво”: є досвід підприємницької діяльності (не менше 1 року), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ, власником якого є заявник.

Програма передбачає видачу грантів на придбання обладаннядля: самозайнятості – до 650 євро, на розвиток власного бізнесу (мікропідприємництва) – до 2500 євро (у гривні за курсом ООН на час закупівлі відповідних активів). Гранти надаються у вигляді обладнання (!).

Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номерами телефонів: 093-718-64-27 (Марина), 050-712-59-70 (роб), 0412 46-10-86 (роб), 068-991-64-63 (Вікторія) та подати коротку заявку на співбесіду; e-mail: mom.zt2015@gmail.com, fondgromady.zt@gmail.com.

Надати скан-копії наступних документів (при собі мати оригінали): скан-копія довідки ВПО (лише для переселенців); скан-копія паспорту та ідентифікаційного номеру; скан-копія свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи “Мікропідприємництво”).

Заявки на участь у програмі приймають до 10 квітня 2018 року (включно). Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ