Додому НОВИНИ Медицина ПІДТРИМКА СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

ПІДТРИМКА СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ

790
ПОДІЛИТИСЬ

12 травня світ відзначив Міжнародний день медичної сестри. Урочисто і по родинному затишно відсвяткували його і в Бердичівській районній лікарні.

Привітати медичних сестричок Бердичівщини з професійним святом завітав народний депутат України Олександр Ревега. Вручивши подяки та винагороди, у своєму вітальному слові він зазначив, що професія медсестри – це символ милосердя та доброти, а їх вклад у рятування людських життів – неоцінимий. Саме тому постійну увагу він, як народний депутат приділяє медичній галузі. Тільки на Бердичівський район за останні два роки ним було спрямовано близько 2 мільйонів гривень.

Придбано медичне обладнання та проведено капітальний ремонт системи водопостачання лікувального відділення у Бердичівській районній лікарні, закуплено сучасне стоматологічне обладнання для стоматполіклініки, завезено комп’ютерну техніку для районного Центру ПМСД.

На особистих прийомах до Олександра Васильовича люди часто зверталися з проханням допомогти у вирішенні питання проведення ремонтних робіт у сільських амбулаторіях та фельдшерсько-акушерських пунктах, адже за останні 15-20 років ремонти там ніхто не проводив.

Як результат – у 12 закладах первинної ланки медицини (с. Скраглівка, с. Мирославка, с. Райгородок, с. Лісова Слобідка, с. В П’ятигірка, с. С.Солотвин, с. Хажин, с. Гардишівка, та ін.) було виконано ряд ремонтних робіт на загальну суму, що перевищує 1 мільйон 100 тисяч гривень.

Найближчим часом, на прохання медичних працівників котрі працюють в селах нашого району, Олександр Ревега пообіцяв вирішити також питання програмного забезпечення мережі ПМСД, що дасть змогу полегшити та пришвидшити процес електронного декларування.

Прес-служба народного депутата України Олександра Ревеги.