Додому НОВИНИ Разом ми сильніші!

Разом ми сильніші!

133
ПОДІЛИТИСЬ

У кожної людини є мрії, і вони мають здатність збуватися. Нарешті й наші сподівання здійснилися: 13 лютого цього року творчий колектив «Натхнення» Бердичівського міського ліцею №15 на чолі з директоркою Вандою Івасюк та головою ППО Ольгою Реготун вирушив у довгоочікувану подорож до міста Ченстохова (Республіка Польща).

Нас привітно зустріли польські друзі, а саме: Президент м. Ченстохова Річард Стефаняк, начальник відділу освіти Рафал Пьотровскі та директор економічного ліцею Мачей Чмелик.

Ми приїхали у це прекрасне місто з благодійною метою: зі щирим серцем та відкритою душею презентували концертну програму, виставу «За двома зайцями» (автор М.Старицький) та казку «Ріпка», режисер-постановник яких – заступник директора з навчально-виховної роботи Бердичівського міського ліцею №15 Ніна Миронець.

Нас радо зустрічали не лише польські друзі, а й українські діти, котрі вимушено покинути рідну домівку через війну. Особливо щемливою стала зустріч із дітьми-сиротами з українського містечка Мар’їнка, які перебувають нині під опікою небайдужих поляків, що прихистили їх у своєму місті. Зі сльозами на очах наші юні співвітчизники раділи подарункам та солодощам, які ми привезли з України, з великим задоволенням дивилися казку «Ріпка», а також разом із нами співали патріотичні пісні.

Незабутні враження залишилися від цікавої екскурсії до міста Краків. Перебуваючи у королівському замку, який зачаровує своєю розкішшю й величчю, ми ніби перенеслися в іншу епоху.

Духовну насолоду отримали від відвідування монастиря в місцевості Ясна Гора, де знаходиться чудодійна Ченстоховська ікона Божої Матері – відома та шанована святиня не лише у Польщі, а й в усьому світі.

Краса та привітність атмосферного і затишного міста Ченстохова, символу духовності і патріотизму, залишаться назавжди в наших серцях.

Перебування бердичівських освітян у Польщі закінчилося теплою зустріччю в одній зі шкіл міста Ченстохова, де навчаються разом із польськими учнями наші діти та працюють учителі з України.

Ми щиро дякуємо нашим польським друзям за гостинність та підтримку в цей важкий для нас час. Віримо у швидку Перемогу! Сподіваємося, що наша співпраця продовжиться, а дружба стане ще міцнішою.

Ми впевнені, що разом ми сильніші!

З повагою та вдячністю –
первинна профспілкова організація
та творчий колектив БМЛ №15