ПОДІЛИТИСЬ

Осінній день 25 листопада 2016 року став хвилюючою датою для села Райгородок Бердичівського району. Школа, багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, відзначила свій 35-річний ювілей.

Святкування проходили у затишній актовій залі школи. Сюди завітали колишні випускники закладу, сьогоднішні учні і їх батьки, ветерани педагогічної праці, котрі зараз перебувають на заслуженому відпочинку, представники районного відділу освіти та методичного кабінету, друзі, партнери і невтомні спонсори школи, які завжди допомагають і підтримують свою Альма-матер.

sl740018_1Щирі вітання отримали іменинники від першого заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Тетяни Наумчук: “Райгородоцька ЗОШ є одним з кращих навчальних закладів району. Сьогодні школа є соціально-культурним центром громади, має висококваліфікований педагогічний колектив, який на досить високому рівні проводить освітню і просвітницьку роботу. Також школа може гордитися своїми випускниками – котрі, наразі, займають керівні посади в освіті району. З упевненістю можу сказати, що школа має усі перспективи бути опорним закладом”.

Привітання та подарунки ювіляри отримали і від голови районної ради Максима Самчика, начальника районного відділу освіти Оксани Деліу, голів Райгородоцької та Андріяшівської сільських рад – випускників цих стін, вчителів – ветеранів праці, спонсорів. Присутні на заході, усі разом, робили і роблять усе можливе для того, щоб навчальний заклад процвітав, розвивався і вдосконалювався, здобував авторитет.

sl740034_1Цікаву святкову програму до ювілею підготували нинішні учні школи разом зі своїми мудрими наставниками. Привітали ювілярів виступами і працівники Райгородоцького будинку культури, порадував присутніх пісенний номер від вчителів та Гімн школи у виконання учнівського хору. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих вчителів, які відійшли у вічність, а також випускників – захисників України, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції.

Дружня атмосфера, затишок рідних стін, тепло вчительських сердець, вдячність учнів зробили свято трепетним, душевним і незабутнім, таким, що надовго закарбується у пам’яті і серці людей, а подарований іменинникам торт – довершеним.

Прес-служба райдержадміністрації