Додому НОВИНИ Влада і громада Районна сесія: приємне і неприємне…

Районна сесія: приємне і неприємне…

689
ПОДІЛИТИСЬ

Чергова сесія районної ради розпочалась із приємного: голова районної ради Софія Томашевська повідомила, що за поданням народного депутата України Олександра Ревеги головного лікаря районної стоматполіклініки Зінаїду Яценко нагороджено Грамотою Верховної Ради України і привітавши її від імені депутатського корпусу вручила цю нагороду Зінаїді Миколаївні.

Але вже перед розглядом порядку денного сесії сталося неприємне: лічильна комісія виявила, що кворуму в залі вже немає. Голова райради, висловивши жаль з приводу цього факту, повідомила, що на нинішній сесії мали розглянути питання виділення 800 тис. грн. на погашення заборгованості по зарплаті сільським лікарям та фельдшерам, які вже декілька місяців не отримують грошей за свою роботу. І те, що депутати окремих фракцій проігнорували це, неприємно. Якщо ж це сталося з-за особистої неприязні окремих депутатів до неї, як голови райради, то вона готова піти у відставку, і закрила сесію.

P.S.: через деякий час з райради повідомили, що Софія Томашевська проведе прес-конференцію з даного питання 21 вересня в 10 годин.

Володимир Кравченко.