Додому ІНФОРМАЦІЯ Реєстрація нерухомості у скорочені строки.

Реєстрація нерухомості у скорочені строки.

409
ПОДІЛИТИСЬ

22 червня набрала чинності постанова КМУ № 190 від 08.04.2015 року, згідно якої можливе проведення державної реєстрації нерухомості у скорочені терміни за плату.

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і надання інформації про зареєстровані речові права з Реєстру здійснюються держреєстратором у скорочені строки виключно за заявою, форма та вимоги до заповнення якої встановлюються Мін’юстом.

Для реєстрації права власності з видачею посвідчення та реєстрації права власності на підприємство встановлено скорочені строки 5 робочих днів з моменту реєстрації заяви. Оплата такої послуги здійснюється у подвійному розмірі адмінзбору.

Скорочена тривалість реєстрації речових прав на нерухоме майно – 3 робочих дні з моменту реєстрації заяви. Оплата такої послуги здійснюється у подвійному розмірі адмінзбору.

Державна реєстрація обтяжень може пройти за 2 години з моменту реєстрації заяви. Оплата такої послуги здійснюється у розмірі адмінзбору.

Для отримання інформації з Реєстру в паперовій формі, може знадобитися всього1 година з моменту реєстрації заяви. Оплата такої послуги здійснюється у подвійному розмірі адмінзбору.

І.Л. Пилипака,
начальник реєстраційної служби.