Додому НОВИНИ Влада і громада Рибу ловити не можна. Нерест

Рибу ловити не можна. Нерест

521
ПОДІЛИТИСЬ

Згідно наказу управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Житомирській області та Закону України “Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів” встановлено весняно-літню нерестову заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у такі строки:

  • на річках та їх притоках з 1 квітня до 20 травня;
  • на водосховищах та ставках з 1 квітня до 1 червня;
  • у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів з 1 квітня до 30 червня.

Дозволити в період весняно-літньої нерестової заборони любительське та спортивне рибальство з берега, в межах населених пунктів, що розташовані на берегах водойм, за межами місць нересту риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або спінінгом.

Місцями нересту вважати мілководні, зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки, прибережну рослинність водних об’єктів.

Провести трьохмісячник охорони водних біоресурсів з 1 квітня по 30 червня 2017 року. Відділу охорони водних біоресурсів, сектору іхтіології та регулювання рибальства довести до відома та оповістити через засоби масової інформації населення, органи влади та місцевого самоврядування, зацікавлені підприємства, установи та організації.

Посилити охорону водойм, особливо місць нересту також шляхів підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм користувачів, громадськість, зацікавлені установи, підприємства та організації.